Los Amigos

Szkoła Tańca
Salsa Los Amigos


Zapraszamy na kursy najpopularniejszych latynoskich tańców użytkowych.
Jeśli kochasz latynoskie rytmy lub dopiero chcesz je poznać, to świetna okazja do spędzenia tanecznych wieczorów w gronie przyjaciół. Wybierz zajęcia, które najbardziej do Ciebie pasują :)

Kursy Tańca Sosnowiec
Kurs_Salsa


SALSA w parach

Polecamy dla par, które chcą poznać najpopularniejszy na świecie latynoski taniec. Salsa to pełen ekspresji mix latynoskich rytmów pochodzących z Kuby i Puerto Rico.
Dobra zabawa przy świetnej muzyce :)

Kurs_Bachata

BACHATA w parach

Zapraszamy pary, które lubią romantyczne łagodniejsze rytmy, przy których można zatańczyć bliżej siebie i zajrzeć sobie głęboko w oczy :) Można tańczyć w klasycznej dominikańskiej wersji lub sensual.
To coś dla Was?

Kurs_Bachata
Kurs_Lady_Styling


LADY STYLING dla Pań

Wszystkie Panie, których celem jest dodanie do swojego tańca elegancji, kobiecości i uroku w latynoskim stylu zapraszamy właśnie na te zajęcia! Lady Styling to świetna propozycja zarówno dla Pań tańczących solo oraz tańczących ze swoimi partnerami na kursach dla par.

Kurs_Latino

LATINO dla Pań solo

Kwintesencja latynoskich rytmów!
Dla Pań, które chcą poznać jak najwięcej tańców Latino. W programie: Salsa, Bachata, Cha-Cha, Rumba, Kizomba, Samba. Zapraszamy na taneczne zwiedzanie Świata ;)


Kurs_Latino

Warsztaty_taneczne_1 Warsztaty_taneczne_2


WARSZTATY TANECZNE

Jeżeli chcesz wzbogacić swój taniec o dodatkowe extra figury lub poznać inne tańce możesz skorzystać z dodatkowych warsztatów tanecznych. W naszej szkole prowadzimy warsztaty dla Par oraz dla Pań solo.

Disco

DISCO FOX

Jeżeli wybierasz się na Wesele, Sylwestra, imprezę karnawałową lub chcesz potańczyć w klubie ze swoją drugą połówką skorzystaj z nauki Disco Fox "2 na 1" i szalej na parkiecie niczym w "Gorączce Sobotniej Nocy". Niech każda inpreza będzie niezapomniana i roztańczona do samego rana :)

Disco
Wesele


NOWOŻEŃCY

Nie macie pomysłu na swój Pierwszy Taniec? Sprawimy, abyście zabłysnęli na parkiecie! Nowożeńcom oferujemy lekcje indywidualne z choreografii tanecznej, przygotowanej specjalnie dla Was!

Taniec Sportowy Taniec Sportowy

SPORTOWY TANIEC TOWARZYSKI

Jeśli chcesz spróbować rywalizacji na Turniejach Tańca, zapraszamy na treningi Tańców Latynoamerykańskich: Rumba, Cha-Cha-Cha, Samba, Paso Doble, Jive oraz Tańców Standardowych: Walc Angielski, Walc Wiedeński, Tango, Foxtrot, Quickstep. Brzmią tajemniczo?... Poznasz je wszystkie uczestnicząc w naszych treningach! A potem możesz je zatańczyć na Ogólnopolskich Turniejach Tańca :)

Taniec Sportowy Taniec Sportowy